۰مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

چرا درمان کالا - تجهیزات پزشکی درمان کالا | مرجع تخصصی بررسی و فروش کالای پزشکی

با توجه به موارد زیر استفاده از خدمات و خرید از درمان کالا در مقایسه با دیگر تامین کنندگان برای مشتریان انتفاع مادی، امنیت و آسایش بیشتری را فراهم می آورد:

  1. درمان کالا در تمامی اقلام عرضه شده خود به عنوان نماینده رسمی کالاهای پزشکی و یا نماینده مجاز و انحصاری معتبرترین برندها اقدام به واردات، توزیع، عرضه، فروش و خدمات پس از فروش کالاهای پزشکی می نماید. با خرید از درمان کالا مشتریان از اصل بودن کالا و اصالت کانال توزیع اطمینان حاصل میکنند.
  2. درمان کالا ثبت شده در اداره کل تجهیزات پزشکی بوده و دارای ناظر فنی می باشد.
  3. ضمانت تعویض کالای خریداری شده تا 7 روز یکی ازدیگرروشهای تامین رضایت حداکثری مشتریان است.
  4. قیمتها در سایت درمان کالا همواره به روز می شوند و مشتریان مطمئن خواهند بود که با قیمت مناسب و واقعی و با شفافیت کامل احتیاجات کالای درمانی خود را تهیه می نمایند. قیمتهای بسیار پایین در حوزه کالای پزشکی متاسفانه بیشتر به دلایلی همچون عدم اصالت کالا مربوط میشوند. درمان کالا ضمانت میکند چنانچه محصولی در سایت با همان اصالت به قیمت پایینتر توسط دیگر عرضه کنندگان ارائه شود ضمن پیگیری موضوع در صورت اثبات آن، مابه التفاوت قیمت را به مشتری پرداخت نماید.
  5. درمان کالا دارای بزرگترین و متنوع ترین انبار کالاهای پزشکی با بیش از 8000 قلم کالای موجود در انبار می باشد که این قابلیت درمان کالا را به منبع و مرجع اصلی تامین، تهیه و توزیع بسیاری از اقلام پزشکی در کشور تبدیل نموده است.
  6. امروزاغلب مراکز درمانی کشور و تعداد کثیری از پزشکان و مشتریان خانگی از خدمات درمان کالا به صورت مداوم استفاده مینمایند و این رشد قابل توجه کمی و کیفی مخاطبان میسر نبوده مگر بر مبنای رضایت مشتریان و معرفی درمان کالا به یکدیگر به عنوان مرجع مطمئن و قابل اعتماد کالای پزشکی. در مدت فعالیت درمان کالا تا کنون از روشهای تبلیغی استفاده ننموده و صرفا مشتریان راضی به معرفان و مشتریان دائمی درمان کالا تبدیل شده اند.
  7. درمان کالا مرجع تخصصی کالای پزشکی است و در این حوزه متخصص و متمرکز است. مشاوران فنی و متخصص در درمان کالا همواره همراه مشتریان بوده و ضمن ارائه مشاوره تخصصی، شناخت خوبی از کالاهای پزشکی، تفاوتها، ظرافتها، کیفیت، کارآیی و اعتبار کالاها و برندهای کالای پزشکی داشته و آنرا با مخاطبان خود به اشتراک میگذارند. فروش کالا تنها هدف در درمان کالا نیست و "تامین ملزومات سلامت و درمان، آنچنان که شایسته است" رسالت اصلی درمان کالا میباشد.
  8. هزینه ارسال سفارشات برای کلیه نقاط کشور - اعم از تهران و یا شهرستانها و فارغ از اندازه و حجم سفارش - ثابت میباشد. برای سفارش های بیشتر از 100 هزار تومان هزینه ارسال رایگان و برای سفارش های کمتر از 100 هزار تومان هزینه ارسال  15000 تومان میباشد. این ویژگی یعنی استفاده همه مشتریان از قیمت یکسان، شفافیت و تامین احتیاجات با حداقل هزینه و بدون واسطه و در کوتاهترین زمان ممکن.